instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

معرفی PTEC

مجموعه آموزشی و نمایشگاهی چاپ شرکت ایران روتاتیو (PTEC)

Dark Blue Line

 

مجموعه PTEC با فضای 11000 متر مربع در سال 1383 با سرمایه‌گذاری شخصی آقای محمدشاپور اسفرجانی مدیریت عامل شرکت ایران‌روتاتیو با هدف کمک به ارتقای زیرساخت‌های علمی و آموزشی صنعت چاپ ایران تاسیس شد. دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، سمینارها، کنفرانس‌ها، نشست‌ها و گردهم‌آیی‌هـای حرفه‌ای و متنوعی کــه در این محـل و در ارتباط با مـاشین‌آلات، نرم‌افزارها، جریان‌های کاری، مواد مصرفی و موضوعات متنوع دیگر برگزار می‌گردد گستره وسیعی از صاحبان، علاقمندان و مشتاقان صنعت رسانه چاپ و بسته‌بندی ایران را از تهران و شهرستان‌ها به خود جذب می‌نماید.
شرکت ایران روتاتیو با تاسیس PTEC یک فضای آموزشی و کاربردی در کنار محیط نمایشگاهی برای ارتقای دانش صنعت چاپ و ارائه راهکارهای نوین صنعت چاپ و بسته‌بندی ایجاد نمود. ما در چند سال اخیر با تمرکز بر حوزه آموزش قصد داشته‌ایم که از امکانات سخت افزاری و محیطی PTEC بیشتر در راستای اهداف دانش محور قدم برداریم. سمینارها و کارگاه‌های تخصصی آموزشی، نمایش زنده تولید با تکنولوژی‌های پیشرفته در حوزه افست، فلکسو و گراور به طور اختصاصی برای آموزش و انتقال فناوری و نوآوری‌های روز در دنیا با بهره‌گیری از تخصص مدرسین داخلی و متخصصین بین‌المللی بخشی از برنامه بلندمدت ایران روتاتیو در مجموعه آموزشی و نمایشگاهی PTEC بوده است.
امروز کمپانی‌های پیشروی جهان همچون هایدلبرگ، بخش عظیمی از نیروی انسانی و منابع تحقیقاتی خود را در خدمت آموزش مشتریان اختصاص داده‌اند تا آگاهی را پیش از تکنولوژی به مشتریان خود عرضه کنند. باید بدانیم که با بهبود شرایط اقتصادی و باز شدن درهای صنعت به روی بازار جهانی، تنها مراکزی موفق خواهند بود که علاوه بر ساختار سیستمی از دانش روز نیز برخوردار باشند.

فضای PTEC به همراه تمام امکانات آن، تیم مهندسی و پشتیبانی قدرتمند هایدلبرگ و دیگر نمایندگی‌های ایران روتاتیو زیرساخت متمایز ما برای هدف آموزش و ارتقای دانش چاپخانه‌داران و فعالان صنعتی ایران است.


iranrotative ptec 970613


تاکنون بیش از صد رویداد اطلاع‌رسانی و آموزشی شامل انواع دوره‌ها، کارگاه‌ها، نشست‌های تخصصی و اوپن هاوس‌های نمایش تکنولوژی در مجموعه آموزشی و نمایشگاهی چاپ ایران روتاتیو برگزار شده است که میزبان تعداد قابل توجهی از مدیران و فعالان صنایع چاپ و بسته‌بندی از تهران و شهرستان‌ها بوده است. گزارش منتخبی از این رویدادها به شرح زیر ارائه می‌شود:

 

media/k2/categories/271.jpg
سمینارهای اطلاع‌رسانی
media/k2/categories/272.jpg
کارگاه‌های آموزشی
media/k2/categories/273.jpg
دوره‌های ویژه

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت