instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

دوره‌های آموزش مدیریت ویژه صنعت چاپ


PTEC برگزار می‌کند:

دوره دوم آموزش مدیریت ویژه صنعت چاپ

Dark Blue Line

 

دوره دوم آموزش مدیریت ویژه صنعت چاپ از تاریخ 7 دی ماه 1396 آغاز خواهد شد.شرکت ایران روتاتیو با همکاری آقای دکتر خدایار صادقی پس از موفقیت در برگزاری دوره اول در تابستان 1396 با پنج مبحث اصلی مدیریتی دوره دوم را با مباحث زیر برگزار می‌نماید:

 

 • مدیریت کیفیت                           14 دی 1396
 • مدیریت عملکرد و بهره‌وری        28 دی 1396
 • مدیریت تعمیر و نگهداری           12 بهمن 1396
 • مدیریت رنجیره تأمین                19 بهمن 1396
 • مدیریت موجودی(انبار)             26 بهمن 1396

 

جلسات آموزشی در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 16 و در مجموعه آموزشی و نمایشگاهی چاپ شرکت ایران روتاتیو برگزار می‌شوند. 

 

 

 

خوشبختانه ایران امروز به سمت بهبود اقتصاد و تجارت جهانی پیش می‌رود و کلیه بخش‌های صنعتی ایران و از جمله صنعت چاپ و بسته‌بندی، به اين باور رسيده‌اند كه تأكيد صرف بر توسعه ظرفیت تولید و ارائه خدمات، چاره‌ساز نیست و موفقیت در تحقق استراتژی‌های رقابتی، در گروی افزایش كارايي و اثربخشی توليد است. 
لذا تفکر غالب در میان مدیران صنایع کشور آن است که ضمن بکارگیری فناوری‌های مدرن و پیشرفته روز، جهت نوسازی خطوط تولید، سیستم‌های مدیریتی حاکم بر فرایندهای عملیاتی ، پشتیبانی و مدیریتی واحدهای صنعتی نیز مطابق با استانداردهای جهانی و پایاپای کشورهای پیشرو صنعتی، اصلاح و بروز شود.

از آنجاییکه فناوری و دانش، دو بال جدایی‌ناپذیر موفقیت هستند، مأموریت شرکت ایران روتاتیو ، ایجاد بستر آموزشی مناسب برای مدیرانی است که به دنبال پیشرفت‌های اساسی و مطمئن در زیرساخت‌های مدیریتی کسب و کار خود هستند. لذا شرکت ایران روتاتیو در گامی جدید، فضای آموزشی مناسب را برای ارائه خدمات آموزشی به مدیران صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران فراهم نموده و در جهت ارتقای دانش مدیریت آنها، همت گماشته است. قطعا این رویکرد، منجر به سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه در صنعت نیز خواهد شد.


دانش مدیریت نیز همچون تکنولوژی نیازمند سرمایه‌گذاری است. قطعا سرمایه‌گذاری در یادگیری و ارتقای دانش سازمانی، نقش موثری در موفقیت مراکز چاپی خواهد داشت.


دوره جامع آموزشی مدیریت برای مدیران صنعت چاپ، گام نخست ایران روتاتیو است و قطعا استقبال شما اشتیاق ما را در سرمایه‌گذاری در سیستم‌های آموزشی بین‌المللی و دعوت مداوم از مدرسین و متخصصین داخلی و خارجی و همراه با مدارک معتبر داخلی و بین‌المللی دوچندان خواهد نمود.


از شما دعوت می‌نماییم تا با شرکت در اولین دوره تخصصی آموزش سیستم‌های مدیریتی ویژه مدیران صنعت چاپ، همراه با ما بهروزی و موفقیت را برای صنعت چاپ ایران به ارمغان آوریم.

بازگشت به بالا چاپ

مدرس دوره:

جناب آقای دکتر خدایار صادقی

 

Dark Blue Line

 

Dr.Sadeghi

 

 • عضو هیئت علمی دانشگاه هنر تهران، مدیر گروه کارشناسی چاپ دانشگاه هنر تهران از بدو تأسیس رشته در سال 1383 تا سال 1387
 • استاد مدعو دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی جهت تدریس دروس گروه مدیریت صنعتی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد از سال 1394 تاکنون
 • فارغ‌التحصیل کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف – 1371
 • کارشناس ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه تربیت مدرس با دفاع از پایان‌نامه در موضوع مهندسی مجدد فرآیندهای پیش از چاپ – 1381
 • دکترای مهندسی صنایع از دانشگاه تربیت مدرس با دفاع از رساله‌ای در موضوع چاپ نابLean Printing) – 1394)
 • تالیف بیش از 50 مقاله در مجلات تخصصی داخلی و ژورنال‌های علمی داخلی و خارجی در حوزه چاپ
 • دارنده گواهینامه‌های متعدد حرفه‌ای در حوزه نشر الکترونیک و چاپ از کشورهای آلمان، انگلیس و بلژیک
 • دبیر اولین و دومین کنفرانس ملی مدیریت کیفیت در چاپ(سال‌های 1387 و 1391)
 • داور بخش مسابقه دوره‌های مختلف جشنواره صنعت چاپ
 • معاون فنی اداره کل چاپ و توزیع کتاب‌های درسی بین سال‌های 1378 تا 1382
 • مشاور شرکت‌های مختلف چاپ و نشر از سال 1373 تاکنون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Management Training Program 2 

بروشور معرفی دومین دوره آموزش مدیریت

ویژه صنعت چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استقبال قابل توجه چاپخانه‌داران

از آموزش‌های مدیریتی در PTEC

Dark Blue Line

نخستین گام آموزش اختصاصی مدیریت، با برگزاری پنج جلسه آموزشی در تابستان 1396 در مجموعه آموزشی و نمایشگاهی PTEC اجرا شد. طی این دوره که خوشبختانه با استقبال مطلوب مدیران چاپخانه‌ها از تهران و شهرستان‌ها رو‌به‌رو بود، پنج مبحث از مفاهیم اصلی مدیریت به ترتیب زیر ارائه گردید:

 • مبانی مدیریت کسب و کار
 • مدیریت استراتژیک
 • بازاریابی و فروش
 • مدیریت منابع انسانی
 • کنترل تولید

در این دوره که امکان ثبت نام تک‌-مبحث برای شرکت‌کنندگان فراهم بود بیش از سی شرکت‌کننده از تهران، اصفهان، کرمانشاه، مازندران و اراک حضور داشته و موفق به اخذ گواهینامه آموزشی گردیدند. گزارش‌های نظرسنجی از شرکت‌کنندگان حاکی از 95 درصد رضایت نسبت به مفید و کاربردی بودن مطالب و شیوه برگزاری جلسات آموزشی بود که برای گام نخست فراتر از حد انتظار برگزارکنندگان بوده است.


first management course success


 

قطعا بکارگیری مفاهیم مدیریتی در بنگاه‌های اقتصادی نیازمند استمرار در کسب دانش و عمیق شدن در این مباحث به لحاظ اجرایی است و هدف شرکت ایران روتاتیو از برگزاری این دوره ارتقای آگاهی چاپخانه‌داران از نقش سیستم‌های مدیریتی در افزایش بهره‌وری و موفقیت در کسب و کار می‌باشد.شرکت‌کنندگان با حضور در دوره اول آموزش مدیریت با نگرش‌های مدیریتی و شیوه‌های دستیابی به ساختار سازمان‌یافته آشنا شدند.دانش مدیریت نیز همچون تکنولوژی نیازمند سرمایه‌گذاری است.

تمامی پرسش‌هایی که در معرفی دوره اول آموزش برای شرح هر مبحث اعلام شده بود در طی دوره پاسخ داده شد. در این جلسات مدرس دوره(دکتر خدایار صادقی) با رویکردی پویا و در فضای پرسش و پاسخ به طرح چالش‌های روز چاپخانه‌داران پرداخت و شیوه‌های متنوع مدیریتی برای عبور از آنها را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داد. در اتمام دوره نیز با تشکیل یک شبکه ارتباطی میان مدرس دوره و شرکت‌کنندگان این فضای پویا تداوم یافته و مسائل، چالش‌ها و راهکارها به صورت علمی قابل طرح و بررسی است.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت