instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

جلوه‌های فلزی متالئور Metalure

Light Blue Line


metalure top1


متالئور حاوی رنگدانه‌های درخشان آلومینیمی با ویژگی منحصر به فرد انعکاسی نور است که در ترکیبات مرکب و ورنی‌ها بکار گرفته شده است. متالئور جلوه متالیکی واضح و درخشان پدید می‌آورد. گزینه‌های طراحی تزئینی همانند ابریشم-کروم (Satin chrome)، جلوه‌های فلز آنودایز یا فلز مذاب تا جلوه کرومی آینه‌وار را در بر می‌گیرد. این جلوه‌ها را نمی‌توان با رنگدانه‌های فلز معمولی باز تولید کرد. این تکنیک جایگزینی برای چاپ روی ورق‌های متالایز تلقی می‌شود. بدین ترتیب می‌توان مناطق دلخواه را موضعی متالایز نمود.


 


لیبل‌های بطری با متالئور طلایی که به عنوان مثال در تصویر بالای صفحه نشان داده شده است با بهره‌گیری از پیکربندی ماشین‌های اسپیدمستر هایدلبرگ سری Duo چاپ شده‌اند. ورنی متالئور در واحد ورنی‌زنی مجهز به تکنولوژی فلکسوگرافی قبل از واحدهای چاپ افست به چاپ می‌رسد و با واحدهای خشک‌کن متعاقب آن خشک می‌شود. سپس مرکب‌های متداول از طریق واحدهای افست اعمال می‌شوند. مرحله نهایی نیز استفاده از یک پوشش محافظ با ورنی پایه آب است که با واحد ورنی‌زنی انتهایی به انجام می‌رسد.

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت