instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

چاپ بسته‌بندی مقوایی

Light Blue Line


box top2


امروزه سراسر بازار بسته‌بندی تحت تاثیر راهکارهای نوآورانه و بلامنازع چاپ قرار گرفته و اوج جذابیت این راهکارها در قفسه‌های فروشگاهی، توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند.

امروزه و همچنین در آینده، بهینه‌سازی فرآیند کامل تولید جعبه‌های تاشو، موضوع اصلی در این حوزه خواهد بود. الگوی خرید متمایز مصرف‌کنندگان منجر به طیف گسترده‌ای از الزامات برای بسته‌بندی می‌شود. این روند در حال حاضر تنها در گرو سفارشات چاپی با تیراژهای پایین نیست. چاپ مطلوب برای تولید در یک کار اقتصادی‌تر و کارآمد، الزامی است. الزامی که برآورنده نیازهای رو به رشد تولیدکنندگان کالاهای صاحب نام در قالب مفاهیم تولید باشد. مفاهیمی همچون پاسخ موثر به مصرف‌کننده (ECR) و تحویل سر- وقتی (JiT) به مفهوم توانایی پاسخ سیستم تامین به تقاضای خط تولید برای مواد و ملزومات اولیه، درست در زمان مورد انتظار (نه دیرتر و نه زودتر)، می‌باشد.این بدان معنی است که در آینده‌ای نزدیک، کنترل کیفیت و کنترل کارآیی حتی بیشتر خواهد بود که تنها در پیوند با تکنولوژی مناسب که در ماشین‌آلات و گردش کار ادغام شده است، ضروری می‌باشد. از نظر محیط‌زیست، تولیدکنندگان بسته‌بندی نیز باید با چالش‌های آینده در زمینه توانایی تولید بسته‌بندی‌هایی سبک‌تر و نازک‌تر و صرفه‌جویی شده در مواد اولیه، روبرو شوند.

هایدلبرگ با طیف وسیعی از راهکارها به بهترین وجه برای نیازهای فعلی و آینده بازار بسته‌بندی، به ویژه برای تولید بسته‌بندی‌های مقوایی با کیفیت بالا که مزایای رقابتی در تولید انبوه را نیز ارائه می‌دهد، مناسب می‌باشد.

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت