instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

خدمات اپراتوری

Yellow line

 

  • اپراتوری ماشین‌آلات چاپ گروه هایدلبرگ و گالوس
  • امور سرویس و نگهداری
  • فیلرگیری نوردها 
  • سرویس کامل قسمت رطوبت‌دهی و یخچال
  • استانداردسازی نحوه کاربری ماشین چاپ
  • پشتیبانی اپراتوری از راه دور
  • راه‌اندازی ماشین‌آلات چاپ پس از جابجایی و نصب
  • پیاده‌سازی و آموزش تکنیک‌های جلوه‌های ویژه چاپی (همچون انواع ورنی و تکنیک‌های یووی)

 

IRC operation services 1397

 

اپراتوری ماشین‌آلات صنعتی چاپ نیازمند دانش، تجربه و پیشینه دوره‌های تخصصی آموزشی می‌باشد. بسیاری از اقدامات سرویس و نگهداری ماشین‌آلات به صورت دوره‌ای توسط متخصصین اپراتوری صورت می‌گیرد که نقش عمده‌ای در حفظ سلامت دستگاه و افزایش طول عمر آن دارد. شرکت ایران‌روتاتیو در راستای خدمات جامع خود به مشتریان گروه هایدلبرگ و گالوس در ایران، طی سرمایه‌گذاری‌های متعدد با اعزام متخصصین به دوره‌های پیشرفته در کشور آلمان و سوییس همواره با دانش روز مشتریان را پشتیبانی می‌کند.

تنوع خدمات اپراتوری: خدمات اپراتوری شرکت ایران روتاتیو طیف وسیعی از انواع آموزش‌های مقدماتی و پیشرفته اپراتوری و انتقال دانش جلوه‌های ویژه تا پیاده‌سازی استانداردهای کاربری ماشین چاپ  در چاپخانه را شامل می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند در هر زمان از پشتیبانی فنی اپراتوری به صورت تلفنی بهره‌مند شوند. 

ارتقای کیفیت و افزایش طول عمر با سرویس‌های دوره‌ای: سرویس کامل واحد رطوبت‌دهی و یخچال ماشین چاپ افست و همچنین سرویس‌هایی همچون فیلرگیری نوردها از اقداماتی است که علاوه بر پیشگیری از مستهلک شدن ماشین، به صورت دوره‌ای موجب بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت تجهیزات شما می‌شود. اما باید توجه داشت که این اقدامات نیازمند تجربه و دانش تحصصی است زیرا عدم توجه به نکات و همچنین به روز نبودن دانش اپراتوری ممکن است منجر به آسیب به دستگاه شود. متخصصین اپراتوری شرکت ایران روتاتیو علاوه بر سابقه طولانی‌مدت در این تخصص، از پشتیبانی و به روز رسانی همیشگی با گروه هایدلبرگ و گالوس برخوردار هستند.

دانش انواع کاربری‌های خاص: امروزه ذائقه بازار و نیازهای مشتریان ایجاب می‌کند تا محصولات چاپی متمایز و چشم‌گیر باشند. پیاده‌سازی انواع جلوه‌های چاپی به همان اندازه که نیازمند تجهیزات با امکانات مناسب و پیشرفته در کنار مواد مصرفی خاص است، نیازمند دانش کاربری نیز می‌باشد. خدمات اپراتوری آموزش-محور شرکت ایران روتاتیو در کنار دیگر خدمات شامل آموزش و پیاده‌سازی انواع تکنیک‌های جلوه‌های ویژه چاپی همچون انواع ورنی‌ها(برای مثال دریپ آف) و تکنیک‌های یووی می‌باشد.

 

بازگشت به بالا چاپ

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت