instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

کمپانی مهندسی سوما

Dark Blue Line

 

گروه مهندسی سوما با سابقه 150 سال در تکنولوژی ساخت ماشین‌آلات صنعتی و 25 سال به صورت تخصصی در حوزه راهکارهای صنعتی چاپ فلکسو، تامین‌کننده ماشین‌های پیشرفته چاپ فلکسو و سیستم‌های تبدیلی تحت گواهینامه استانداردهای CE در اروپاست. سوما علاوه بر ماشین‌های چاپ سیلندر مرکزی فلکسو، اسلیترهای رول‌جمع‌کن، لمینیت‌زن‌ها، mounter proofers، ورق‌کن‌ها، دایکات‌ها و ماشین‌های سفارشی اختصاصی برای مشتریان نیز ارائه می‌دهد. کارخانه سوما در جمهوری چک یک بازار جهانی را از طریق شبکه نمایندگان و شرکای تجاری خود در سراسر جهان پوشش می‌دهد.
گروه مهندسی سوما همواره سنت ارائه ارزش افزوده و نوآوری به صنعت جهانی چاپ فلکسو را در تاریخچه خود حفظ کرده است. بازتاب این سنت در مرکز تکنولوژی و آموزشی SOMA GLOBE صنعتگران، دانشجویان و متخصصین حوزه‌های مرتبط را در سراسر جهان تحت تاثیر خود قرار داده است. سوما در واقع با تاسیس مرکز جهانی SOMA GLOBE رسالت خود را در نوآوری و آموزش به جا آورده است. امروز این مرکز به جایگاه شناخته‌شده‌ای در فضای علمی و آکادمیک در راستای ارتقای دانش صنعتگران و الهام از نیازهای آنها دست یافته‌ است.

محتوای بیشتر در این بخش: « گروه چروتی گروه پلار »

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت