instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

Dark Blue Line

 

کمپانی هایدلبرگ به منظور بهبود فرآیند تولید، اطلاعیه‌ها و فراخوان‌هایی مبنی بر ایجاد تغییرات در قطعات یا نرم‌افزار ماشین‌آلات ارائه می‌دهد که به‌صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

دریافت خدمات و داشتن ارتباط مستقیم با کمپانی سازنده ماشین‌آلات برای صاحبان سرمایه و دارندگان این ماشین‌آلات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کمپانی هایدلبرگ این امکان را از طریق نمایندگی خود یعنی شرکت ایران روتاتیو ایجاد کرده است. به‌طوریکه در 24 ساعت شبانه روز می‌توان از خدمات فنی و مشاوره‌ای هایدلبرگ در جهت عیب‌یابی و رفع مشکلات استفاده کرد. سرعت در ارائه خدمات و همچنین کیفیت عالی از مزایای برقراری ارتباط مستقیم با کمپانی سازنده ماشین‌آلات و تیم فنی آن است.
از دیگر امکاناتی که کمپانی هایدلبرگ در اختیار مشتریان خود قرار داده است، این است که می‌توان مشکل به‌وجود آمده برای ماشین را از طریق ایمیل به متخصصان فنی این کمپانی گزارش داد. متخصصان فنی به دلیل اینکه بارها و بارها در سراسر دنیا با این مشکلات مواجه شده‌اند می‌توانند با سرعت بیشتری راهکارهای رفع مشکلات را ارائه نمایند. این کار سبب صرفه‌جویی در وقت و هزینه شده و همچنین مورد تعمیراتی با کیفیت بالاتری انجام می‌شود.

  • خدمات بازرسی و سرویس پیشگیرانه
  • خدمات تعمیراتی
  • آموزش اپراتوری

استفاده از قطعات یدکی اصلی به عبارتی کاهش در هزینه‌هاست، زیرا قطعات یدکی اصلی دارای طول عمر بالاتر بوده و به سایر بخش‌های ماشین آسیبی وارد نمی‌کنند و همچنین متضمن کیفیت عملکرد ماشین نیز هستند.

در صنعت چاپ ماشین‌آلات، لقب کالاهای سرمایه‌ای را به دوش می‌کشند، بنابراین حفظ و نگهداری این سرمایه‌های ملی علاوه‌ بر صاحبان سرمایه به عهده نمایندگی نیز می‌باشد. شرکت ایران روتاتیو به عنوان نمایندگی کمپانی هایدلبرگ همواره حمایت خود را در جهت حفظ سرمایه صنعت چاپ به کار بسته است. به عنوان نمونه می‌توان به تجهیز انبار قطعات یدکی با بیش از 3000 نوع قطعه مختلف اشاره کرد که در اختیار صنعت چاپ کشور قرار دارد.
بدیهی است که صاحبان سرمایه به‌منظور حفظ سرمایه خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود، بنابراین استفاده از قطعات یدکی اصلی جزء اقدامات ضروری است که چاپخانه‌داران باید بدان توجه لازم را داشته باشند. شاید در اقتصاد کنونی، هزینه‌های جانبی تولید به قدری است که برخی چاپخانه‌ها ترجیح می‌دهند بهای کمتری بابت قطعات یدکی بپردازند و از قطعات تقلبی و غیر اصلی استفاده می‌کنند. این نکته را باید در نظر داشت؛ با دید کلی پرداخت بهای قطعات اصلی با کیفیت، پرداخت هزینه‌ای بالاتر نیست بلکه پرداخت هزینه برای بقاء سرمایه و کیفیت ماشین چاپ خود است و در طولانی مدت حتی صرفه‌جویی در هزینه‌ها را نیز به همراه دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت